google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 17.10.2019
  1 USD
  3.8638
  -0.0296
  1 EUR
  4.2849
  -0.0121
  1 CHF
  3.8902
  -0.0139
  1 GBP
  4.9456
  -0.0154
  1 RUB
  0.0604
  -0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  FFiL Śnieżka SA
  FFiL Śnieżka SA

  FFiL Śnieżka SA


  Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA jest wiodącą spółką w Grupie Kapitałowej Śnieżka i czołowym producentem farb i lakierów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

  Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA

  Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA jest wiodącą spółką w Grupie Kapitałowej Śnieżka i czołowym producentem farb i lakierów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Tak wysoką pozycję firma osiągnęła w niespełna 30 lat, jej początki sięgają bowiem 1984 roku. Dobra znajomość branży oraz skuteczne i efektywne zarządzanie Spółką, w krótkim czasie zaowocowały dynamicznym rozwojem i pozwoliły na osiągnięcie obecnej pozycji rynkowej.

  Aktualnie Śnieżka jest nie tylko jedyną w branży firmą notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych, ale także jedyną kontrolowaną przez polski kapitał.

  RYNEK I KLIENCI

  Pogłębianie poziomu satysfakcji klientów poprzez oferowanie produktów najwyższej jakości, to jedna z kluczowych zasad, przyświecających działaniom Spółki, która wprowadza na rynek tylko produkty spełniające najwyższe normy jakości. Projektując swoje produkty Spółka przeprowadza ocenę, mającą zapewnić szeroko pojęte bezpieczeństwo użytkownika i / lub środowiska naturalnego. Odpowiedzialność firmy Śnieżka obejmuje pełen cykl życia produktu: od zaopatrzenia produkcji aż po wsparcie użytkownika końcowego.

  FFiL Śnieżka SA przestrzega zasad uczciwej konkurencji i działa zgodnie z przepisami określającymi zasady konkurencji na danym rynku. Spółka nigdy nie angażowała się ani nie angażuje  w nielegalne ustalenia między konkurentami, takie jak zmowy cenowe, podział terytoriów lub rozdzielanie klientów, ani inne zakazane praktyki w rodzaju niezgodnej z prawem wymiany informacji. Chętnie natomiast dzieli się posiadaną przez siebie wiedzą, np. poprzez szkolenia produktowe, wsparcie nowatorskich metod ekspozycji produktów, czy pomoc w zarządzaniu kategorią. Prowadzi także etyczną działalność reklamową.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.